Naujienos

Itin veiksmingas liftinguojantis serumas – kur slypi jo paslaptis?

Kuo paaiškinamas stebuklingas estrogeno poveikis odos jaunystei?

Moteriški lytiniai hormonai (estrogenai) vaidina svarbų vaidmenį moters organizme. Būtent jų gamyba bei pakankama koncentracija užtikrina ląstelių atsinaujinimo procesą ir odos jaunatviškumą. Su amžiumi moters organizme ženkliai mažėja estrogenų kiekis, jų trūkumas visada daro įtaką odos kokybei. Atrodo logiška būtų trūkumą kompensuoti dirbtinai susintetintais preparatais, tepant jais odos paviršių. Tačiau daugybė kontraindikacijų, rimtų šalutinių poveikių neleidžia naudoti estrogenų kosmetikos produktuose. Tam tikrų priemonių su estrogenais naudojimas galimas tik su receptu ir tik dėl medicininių priežasčių bei griežtai prižiūrint gydytojui. Visoje ES estrogenai kosmetikos gaminiuose yra draudžiami.

Ar tikslingą naudoti kosmetiką su fitoestrogenais?

Kosmetikoje esantys fitoestrogenai – tai medžiagos, kurių pagalba galima suteikti odos senėjimą stabdantį poveikį. Jie randami augaluose ir savo savybėmis tam tikromis sąlygomis imituoja natūralių žmogaus estrogenų veikimą. Daugiausia šių veikliųjų medžiagų yra daržovėse, vaisiuose, ankštinėse daržovėse, sėklose, grūduose, riešutuose, taip pat daržovių, kukurūzų, sojų aliejuje. Tačiau patekę į skrandį, organizmas juos prastai pasisavina ir labai greitai pasišalina. Manoma, kad didesnį efektą galima pasiekti naudojant juos išoriškai.

Ar kosmetika su fitoestrogenais yra amžinos jaunystės receptas?

Teisingai naudojant veido kosmetiką, kurioje yra fitoestrogenų, senėjimą stabdantis poveikis tikrai bus užtikrintas. Ilgalaikis kosmetikos naudojimas yra viena svarbiausių sąlygų norint gauti laukiamų rezultatų. Priemones su su fitoestrogenais tepkite mažiausiai 2-3 mėnesius.

Nuo 40 metų, kai sumažėja savų hormonų atsargos, rekomenduoju jų trūkumą papildyti augaliniais hormonais. Jie reguliuoja daugelį fiziologinių ir medžiagų apykaitos procesų odoje: apsaugo nuo odos senėjimo, skatina kolageno sintezę, suteikia odai stangrumo bei elastingumo, drėkina. Jau po pirmų „Dottore Fitolift“ serumo naudojimo dienų gyvybingumą praradusi oda greitai atgaus spindesį ir gražią spalvą!

Kodėl šis liftinguojantis „Dottore“ serumas su fitohormonais yra toks veiksmingas?

Serumo sudėtyje yra koncentruota fitohormonų dozė brandžiai odai. Menopauzės laikotarpiu išvarginta ir gyvybingumą praradusi oda atgauna spindesį ir gražią spalvą. Serumas drėkina, skatina kolageno sintezę ir suteikia odai stangrumo bei elastingumo.

Ingredientai: sojos pupelių ekstraktas, dobilų ekstraktas, saulėgrąžų sėklų ekstraktas, pieno erškėčio ekstraktas.

Liftinguojanti peptidų linija yra puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems efektyvių sprendimų odos priežiūroje. Peptidai skatina kolageno gamybą odoje, gerina jos būklę, suteikia stangrumo ir elastingumo, mažina raukšles. Dėl mažo molekulinio dydžio peptidai gali prasiskverbti itin giliai į odą. Jie ypač tinkami naudoti brandžios odos ir odos su senėjimo požymiais priežiūrai.

Fitohormonai yra augalinės kilmės nesteroidinių junginių grupė, kurių struktūra ir funkcija panaši į natūralius estrogenus. Juos rekomenduojama naudoti gaminiuose, skirtuose brandžiai odai, linkusiai į sausumą. Jie reguliuoja daugelį fiziologinių ir medžiagų apykaitos procesų odoje: apsaugo nuo odos senėjimo, suteikia spindesio, elastingumo, stangrumo, drėkinimo ir maitinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *