dottore cosmeceutici – vaistas grožiui

„dottore cosmeceutici“ yra pirmasis lenkiškas kosmetikos prekės ženklas, kilęs iš estetinės medicinos.

Sukurtas 2012 metais, jis greitai užkariavo kosmetikos rinką Lenkijoje. dottore cosmeceutici produktai taip pat pasiekia ir kitas Europos šalis – įskaitant ir Lietuvą. Visa gamyba vyksta pagal unikalius receptus ir kruopščiai parinktas veikliąsias medžiagas bei žaliavas iš viso pasaulio.

Vardas

Prekės pavadinimas dottore cosmeceutici kilęs iš italų kalbos žodžio dottore, kuris reiškia mokytojas, gydytojas, mokslininkas, eruditas.

Vieni pionierių, neįkainojamai prisidėjusių kuriant ir plėtojant estetinę mediciną, buvo italai.
Šis vardas yra būdas pagerbti estetinės medicinos šaknis.

Pradžia

„Dottore cosmeceutici“ yra kosmetikos prekės ženklas, kuriame derinama mokslinė patirtis,grožio salonuose/klinikose atliekamos procedūros ir namų priežiūra.

Remdamasis daugelio metų Poznanės kūno estetikos klinikoje sukaupta patirtimi, daktaras Waldemaras Jankowiakas pradėjo dirbti su pirmaisiais „dottore cosmeceutici“ produktais. Pirmieji namų priežiūros kremai ir profesionali linija buvo pradėta gaminti ir parduoti 2013 m. Produktų linijos sistemingai plečiamos naujais produktais.

Dottore technologijos

„dottore cosmeceutici“ produktai yra ne tik priežiūra, bet ir gydomieji produktai, papildomi gydomosiomis savybėmis.

Nuolatinė produktų kūrimo priežiūra, patentuoti receptai, veikliųjų medžiagų poveikis, užfiksuotas tyrimais, griežta gamybos sąlygų kontrolė prižiūrint vaistininkams ir gydytojams, taip pat aktyvi rinkodara ir viešoji veikla išryškina prekės ženklą savo kategorijoje, lyginant su kitais produktais.

Visi „dottore“ namų priežiūros kremai supakuoti į patogias ir praktiškas beores pakuotes. Tai yra higieniškiausios pakuočių rūšys, leidžiančios kosmetiką naudoti iki galo ir garantuojančios mikrobiologinį grynumą, taip pat nuolatinę kosmetikos veikliųjų medžiagų koncentraciją ir apsaugą.

Prekės ženklas „dottore cosmeceutici“ yra šeimos įmonė, gaminanti savo kosmetiką pagal unikalius receptus dviem gavėjams: profesionali linija, esanti estetinės medicinos klinikose, SPA centruose ir grožio salonuose, esančiuose Europoje, bei namų priežiūros priemonės.

Kam?

Kiekvienam receptui „dottore cosmeceutici“ prioritetai yra aukščiausios kokybės.

Dėl to visose kosmetikos priemonėse yra tik tai, kas būtina tinkamam ir norimam produktų veikimui. „Dottore cosmeceutici“ produktai yra skirti reikliems klientams, kuriems rūpintis savo išvaizda yra būtina ir įprasta. Tai yra bekompromisis sprendimas žmonėms, ieškantiems visiškai neinvazinių ir efektyvių būdų, kaip susitvarkyti su laiko padariniais ir odos problemomis.

Apdovanojimai

„Dottore cosmeceutici“ kosmetikos kokybę ir populiarumą patvirtino 17 prestižinių pramonės apdovanojimų, suteiktų nuo 2015 m. (Įskaitant „LNE Congress“, „Beauty Forum & SPA Fair“, žurnalo „ELLE“, „Cosmopolitan“ ir „Glamour“ apdovanojimus).