Naujienos

Naujiena! Antioksidacinė nanotechnologijų procedūra su astaksantinu ir ferulo rūgštimi FERULIC EXPRESS

„Ferulic Express“ procedūros metu naudojamos modernios nanodalelių technologijos, dėl kurių veikliosios medžiagos išsiskiria greičiau ir yra efektyviau pernešamos gilyn į epidermį. Nanoemulsija leidžia medžiagai išsiskirti palaipsniui, kontroliuojamu būdu, o tai suteikia geresnį priežiūros poveikį ir prailgina gydymo veiksmingumą.  procedūra atkuria odos pusiausvyrą ir apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

INDIKACIJOS

  • Senėjimo profilaktika
  • fotosenėjimas
  • papilkėjusi ir gyvybingumą praradusi oda
  • pakitusi veido odos spalva, stangrumo trūkumas
  • antioksidacinė apsauga visų tipų odai.

REZULTATAI
Apsaugota oda nuo ankstyvo senėjimo, pagerintas tonusas, oda skatinama atsinaujinti ir atsistatyti.

KONTRAINDIKACIJOS
Aktyvus odos uždegimas, alergija arba padidėjęs jautrumas preparato sudedamosioms dalims, sudirgusi, pažeista oda, nėštumas ir žindymo laikotarpis, kitos dermatologinės kontraindikacijos.

FERULO RŪGŠTIS
Stiprus antioksidantas, sumažinantis daroma žalą ląstelėms, kai jos yra užteršiamos. Ferulinė rūgštis veikia prieš laisvuosius radikalus ir UV spinduliuotę, skatina skaidulų kolageno ir elastino gamybą. Dėl šios priežasties ferulo rūgštis yra naudojama smulkioms ir didesnėms raukšlėms šalinti.

ASTAKSANTINAS
Stiprus antioksidantas, lėtinantis odos senėjimo procesus, apsaugantis nuo oksidacinio streso, skatinantis kolageno ir elastino gamybą. Šis antioksidantas kovoja su fotosenėjimu, pagerina odos spalvą, lygina, apsaugo odą nuo smulkių pažeidimų.

BAKTERIJOS LACTOBACILLUS
Ši veiklioji medžiaga palaiko ketvirtąjį odos sluoksnį – mikrobiomą, taip pat drėkina odą, didina jos elastingumą ir tvirtumą. Lactobacillus regeneruoja natūralias odos apsaugos sistemas ir pagerina hidrolipidinio sluoksnio struktūrą.

ODOS PARUOŠIMAS
Atliekamas veido, kaklo ir iškirptės makiažo šalinimas. Jautrios vietos apsaugomos naudojant masažinį sviestą. Užtepamas „Ferulic peel“ šveitiklis. Vėliau su „Ferulic“ serumo aliejumi atliekamas klasikinis veido, kaklo ir iškirptės masažas, užtepama ferulinė kaukė. Procedūros pabaigoje užtepamas antiokcidacinis kremas su natūraliu astaksantinu ir ferulo rūgštimi.

Procedūros trukmė: 60 min.
Procedūros dažnumas:  4-6 procedūros, kas 7-10 dienų.
Procedūros sezoniškumas nepriklauso nuo metų laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *