Naujienos

Naujiena! Ferulic antiox kremas

Unikalus kremas su ferulo rūgštimi buvo sukurtas naudojant nanotechnologijas. Dėl mažų dalelių ferulo rūgštis užtikrina greitą rezultatą ir didelį efektyvumą.

Sudėtyje esantys antioksidantai lėtina odos senėjimo procesus, gerina odos stangrumą ir elastingumą, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų bei oksidacinio streso. Šis kremas atkuria jaunatvišką ir spindinčią odos išvaizdą. Kremas yra lengvos tekstūros, greitai susigeria, nepalieka ant odos riebios plėvelės.

POVEIKIS

Pusiausvyra – tai natūrali ramybės būsena. Ieškodami pusiausvyros, atsižvelkite į savo odos poreikius. Atkurkite gerą odos būklę su antioksidaciniu dieniniu veido kremu. Šį kremą galima naudoti visus metus.
Kremo sudėtį sudaro natūralus astaksantinas iš dumblių, kofermentas Q10 ir ferulo rūgštis. Ferulo rūgštis yra galingas antioksidantas, lėtinantis odos senėjimo procesą ir raukšlių susidarymą. Jo paskirtis – neutralizuoti laisvuosius radikalus, atsakingus už odos ląstelių pažeidimą ir oksidacinį stresą.

Veido kreme yra ir kitų antioksidantų tokių kaip vitaminas C, vitaminas E ir kakadu slyvų ekstraktas. Pagrindinė jų užduotis – apsaugoti veido odą nuo nepalankių aplinkos veiksnių. Antioksidacinio aktyvumo sudedamosios dalys yra labai svarbios senėjimo procesuose ir išlaikant jauną bei spindinčią odą.

Lengvas dieninis veido kremas „Ferulic xpress“ naudoja naujausią mokslo atradimą – nanotechnologijas. Tai leidžia greičiau ir giliau prasiskverbti veikliosioms medžiagoms į odą.

Kreme esančios veikliosios medžiagos taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, bei turi įtakos odos stangrumui ir elastingumui. Šis „Dottore“ kremas drėkina, skaistina, grąžina odai jaunatvišką ir spindinčią išvaizdą.

ANTIOKSIDANTINĖ LINIJA SU FERULO RŪGŠTIMI SUKURTA NAUDOJANT NANOTECHNOLOGIJAS

„Ferulic xpress“ linija buvo sukurta naudojant šiuolaikines nanotechnologijas. Dėl šios priežasties veikliosios medžiagos greičiau ir efektyviau patenka į epidermį. Nanotechnologijos yra naujausias mokslo atradimas. Nanoemulsija leidžia medžiagai išsiskirti palaipsniui ir kontroliuojamai. Tai suteikia geresnį priežiūros efektyvumą ir prailgina kosmetikos veikimą.

Vienas iš svarbiausių būdų pasiekti priešraukšlinį efektą yra antioksidacija. Laisvieji radikalai yra reaktyvūs deguonies atomai. Jie puola kitus atomus tam, kad sulaužytų cheminių junginių stabilumą. Dėl to jie sunaikina ląstelių struktūras – įskaitant tas, iš kurių susideda mūsų oda.

Su laisvaisiais radikalais mūsų organizme kovoja antioksidantai. Tai cheminiai junginiai, kuriuos gauname iš maisto ir atitinkamos kosmetikos. Antioksidantai neutralizuoja reaktyvius atomus taip blokuodami jų žalingą poveikį. Tačiau kartais laisvieji radikalai dauginasi per greitai. Tai atsitinka veikiant UV spinduliams, atmosferos užterštumui ir renkantis nesveiką gyvenimo būdą. Laisvųjų radikalų ir antioksidantų disbalansas sukelia oksidacinį stresą. Šis reiškinys turi įtakos odos būklei: mažina jos elastingumą, silpnina hidrolipidinį sluoksnį, greitina senėjimo procesus. Taip pradeda formuotis raukšlės, sustiprėja uždegiminės reakcijos, sustiprėja odos ligų simptomai.

Ferulo rūgštis yra viena iš geriausių antioksidantų!
Produktų linija su ferulo rūgštimi yra tikslus atsakas į oksidacinį stresą. Antioksidantų gausa atkuria odos pusiausvyrą ir apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *